Gemt i: dhimmitude, hykleri, islam, taquiya | Tagged: Narko-Pedersen
Muhamedanerne bekymrer sig om velfærd for danske slagtesvin
Posted on 24. april, 2008 by Anna Lyttiger
| synopsisolsen om Øl, fisse og hornmusik er… | |
| peterbuch om EU-kommissionen og vores … | |
| runedk om Hep Nederland! | |
| Anna Lyttiger om Hep Nederland! | |
| blabbel om Hep Nederland! | |
| synopsisolsen om Yee-had i Tennesee | |
| nielsmk om Jeg er blevet omvendt og har s… | |
| nielsmk om Jeg er blevet omvendt og har s… | |
| nielsmk om Yee-had i Tennesee | |
| nielsmk om Yee-had i Tennesee |
Gemt i: dhimmitude, hykleri, islam, taquiya | Tagged: Narko-Pedersen
Blog at WordPress.com. Theme: Digg 3 Column by WP Designer

Skatteborgerne i EU betaler eksportstøtte, således at levende kvæg under forfærdelige forhold kan blive sejlet til Libanon.
Formålet med denne trafik er, at kvæget skal have halsen skåret over under udøvelsen af et muslimsk ritual.
De eneste, der har været konstruktive, har været det israelske militær. De har formået at standse sejladsen i kortere perioder.
Reino Petersen har vel bare fået større ambitioner end at være imam for 200.000 muslimer, husk at der er 100 svin her i landet for hver muslim, så det ville være en betragtelig udvidelse af menigheden!
Og vi andre kan nok ikke høre forskel på om han bræger fra minareten eller øffer i stalden?
Men hvis han går hen og konverterer til gylleslam, så kunne det måske få de mest rettroende muslimer til at overveje hvad de vil her i svinets land?
Undrer bare på om en rigtig muslim overhovedet ville røre sådan et emne med en ildtang?
Så enten er Petersen galt afmarcheret, eller også overvejer han måske at blive buddhist ved sin næste konvertering; de er vist glade for svin.
Men så må den tidligere hashhandler jo nok være indstillet på at miste nogle af sine privilegier, så er det nok slut med at komme til møder med integrationsministeren eller optræde i DR-TV i tide og utide.
Men hvad skal DR gøre, det ville jo også være et tab for dem!